Wydawca towaru - suwnicowy

www.centrostalsa.pl

Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego
  • Mile widziana znajomość branży wyrobów hutniczych
  • Zdyscyplinowanie i pozytywny stosunek do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • Prace załadunkowo – wyładunkowe i transportowe wyrobów hutniczych
  • Obsługa magazynowa klientów
  • Inne czynności związane z pracą na magazynie
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Regularne i pewne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny

Staż w firmie Imperium Piękna Program stażu do zapoznania w pokoju 47 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!

  • Firma: PEKAES Sp. z o.o.