Wychowawca w bursie szkolnej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0448
OBOWIĄZKI:
1.Planowanie działań wychowawczych w stosunku do grupy młodzieży w Bursie;2.Organizowanie harmonogramu (dnia, tygodnia, miesiąca) pobytu młodzieży w placówce;3.Sprawowanie nadzoru nad realizacją planu zajęć wychowanków, a w szczególności: nadzorowanie i pomoc w nauce i przygotowaniu zadań domowych, nadzorowanie i pomoc w czynnościach samoobsługowych, tj. myciu się, sprzątaniu itp.;4.Nadzorowanie i pomoc w przypadku choroby, wizyt lekarskich i innych czynnościach związanych z ochroną zdrowia;5.Organizowanie i nadzorowanie zajęć rekreacyjnych, sportowych, wypoczynku i rozrywki;6.Udzielanie wsparcia, rady i pomocy w trudnych sytuacjach i problemach rozwojowych i życiowych wychowanków, poprzez prowadzenie rozmów indywidualnych, spotkań grupowych poświęconych omawianiu problemów wspólnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Realizacja sprzedaży, Utrzymywanie standardu ekspozycji, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi. Od kandydatów oczekujemy: Bardzo dobrych...