Wartownik

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Wartownik
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/3070
OBOWIĄZKI:
W/g stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: Miejsce pracy: Kielce lub Nowiny Zakres obowiązków: kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów, ochrona obiektu, dbanie o bezpieczeństwo klientów, działania porządkowo-informacyjne Wymagania: niekaralność, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, pozwolenie na broń, odpowiedzialność Pracodawca oferuje: system pracy zmianowy 6-18/18-6 stabilne warunki zatrudnienia wraz z terminowością wypłat.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Warunki pracy Praca w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, budynek A - parter, praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, kontakty z: pracownikami operatora pocztowego, klientami zewnętrznymi, przedstawicielami...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

Sortowanie, układanie pakowanie.[Inne] : PRACA : 100 GODZIN W MIESIĄCU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach