Technik prac biurowych

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0193
OBOWIĄZKI:

Staż w Izbie Administracji Skarbowej Program stażu do zapoznania w pokoju 38

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Na staż mogą zostać skierowane osoby z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu. Staż w ramach projektu RPO WŚ. Uczestnikiem projektu może być osoba spełniająca łącznie następujące warunki: 1.powyżej 29 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 30 rok życia), 2.znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy: - osoby po 50 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 50 lat), - kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami (osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności), - osoby długotrwale bezrobotne (osoba bezrobotna zarejestrowana nieprzerwanie przez okres ponad 12 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu), - osoby z niskimi kwalifikacjami

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, RMK, listy płac, PK, Wyciągi Bankowe, Amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne Uzgadnianie kont, wyjaśnianie niezgodności, kontakt z klientem Zamykanie miesięcy, roku Sporządzanie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: DAMAL Sp. z o.o.

Function description Project-engineer responsible for projects within our divisions W&C (Waste and Cleaning). You will be responsible for the start-up and follow-up of newly sold projects which will include the engineering and construction of vacuum...

  • Firma: STOKOTA sp. z o.o.