Technik prac biurowych

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Daleszyce
Numer: StPr/20/0620
OBOWIĄZKI:
Program stażu do zapoznania w pokoju 37
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat, które na dzień przystąpienia do projektu nie ukończyły 30 r. ż, z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu.

Miejsce pracy:

Daleszyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach