Technik elektryk

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Technik elektryk
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1307
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne


Wymagania inne:

Montaż instalacji elektrycznych.

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty pracy

Praca na linii produkcyjnej cukierków. Na danym stanowisku osoba odpowiedzialna jest za dozowanie surowców oraz gotowanie masy cukierkowej. Dozowanie surowców wymaga podnoszenia worków max. 25kgWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Organizowanie pracy w zakresie sprzątania pokoi i powierzchni publicznych hotelu,Obsługa sal konferencyjnych w zakresie dbałości o czystość,Zapewnienie pełnej obsługi pokoi gości, zgodnie z poleceniami, w oparciu o ustalone normy i metody...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Hotel Tęczowy Młyn

telefoniczną sprzedażą usług naszej firmybudowaniem pozytywnego wizerunku firmyzarządzaniem sprzedażą na podległym tereniedoświadczenie w aktywnym, telefonicznym pozyskiwaniu klientów (obowiązkowo)komunikatywnośćwysoka kultura...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: MB SFERINIS KINAS SPÓŁKA MAŁA ODDZIAŁ W POLSCE