Sprzedawca

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1070
OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie zasad związanych z ubiorem pracownika (uniform, identyfikator); obsługa oraz doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów; zapoznania się z instrukcjami używania sprzedawanych wyrobów (Urządzenia Nuga Best oraz urządzenia dla zdrowia o charakterze niemedycznym); demonstrowanie urządzeń firmy Nuga Best oraz urządzeń masująco-stymulujące z akcesoriami do użytku domowego; profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy; mieć wiedze o Ustawa o prawach konsumenta; obsługa sprzedaży zamówień ze sklepu internetowego, kompletowanie zamówień, przygotowywanie towaru do wysyłki, sprawdzanie na każdym etapie poprawności zamówienia; dbanie o prawidłową ekspozycję towarów i estetykę miejsca pracy; kasowanie towarów, dbanie o poprawne saldo kasy oraz prawidłowe rozliczanie pieniędzy; znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych; właściwe przygotowanie stanowiska kasowego; przyjmowanie zwrotów oraz przyjmowanie reklamacji; znajomość asortymentu, znajomość bieżących promocji oraz metkowanie towaru promocyjnego; szerzenie pozytywnego wizerunku firmy; praca głównie w pozycji stojącej; stała kontrola aktualnych cen produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy jako kasjer-sprzedawca co najmniej 3 miesiące

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Coś o Tobie: poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu jesteś gotowy do zmiany w systemie zmianowym sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów Twoja motywacja wykracza poza...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki...

  • Firma: Emtor Spółka z o.o.