Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0519
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Nasi Kierowcy Transportu Międzynarodowego na co dzień: Pokonują stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia, Jeżdżą w obsadach podwójnych i pojedynczych,...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: VIVE Textile Recycling Sp. z o. o.

Zarządzanie Centrami Medycznymi w rejonie Kompleksowa opieka i nadzór nad Centrami Medycznymi w terenie w zakresie realizacji kontraktów B2B i umów z NFZ, procedur oraz jakości wykonywanych usług Rekrutacja, nadzór, wsparcie i motywowanie...

  • Firma: CORTEN MEDIC