Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Miąsowa
Numer: StPr/22/0451
OBOWIĄZKI:
dbanie o czystość w miejscu pracy, bieżace konserwowanie sprzętu.Oferta dla osób do 29 roku życia
Miejsce pracy:

Miąsowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Co daje wolontariat? Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach Możliwość rozwoju kariery zawodowej, gdyż nauczysz się m.in. komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Fundacja Mam Marzenie

SORTOWANIE, PAKOWANIE,UKŁADANIĘ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole...

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach