Specjalista w dziale wykonawstwa robót budowlanych

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego "TRANSKOL" Sp. z o.o. w Kielcach jest firmą budowlaną, działającą w branży kolejowej.

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i kompleksowe wykonawstwo w zakresie remontów i modernizacji: stacji, linii kolejowych i tramwajowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Wykonujemy przewozy kolejowe rzeczy i świadczymy usługi trakcyjne na podstawie uzyskanych licencji przewoźnika kolejowego.

Miejsce pracy: Kielce
Twój zakres obowiązków
  • współudział w tworzeniu i analizie harmonogramów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • rozliczanie podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami
  • udział w komisjach odbiorowych oraz przygotowanie dokumentacji odbiorowej
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania realizowanego kontraktu
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budowlanej (preferowana kolejowa)
  • znajomość programów Norma PRO ,Ms Office, Auto CAD
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę na pełny etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • udział w PPK

Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Piekoszów
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

kelner Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

  • Miejsce pracy: Wola Morawicka