Specjalista ds. rozwoju odido

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0334
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
Uprawnienia: książeczka SANEPID-owska

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenia w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG, wiedzy z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych w sieci franczyzowej, wysokich zdolności interpersonalnych komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, praktycznej znajomości technik negocjacyjnych, umiejętności analitycznego myślenia, inicjatywy i samodzielności w działaniu, rzetelności i umiejętności planowania organizowania pracy własnej. Zakres obowiązków: budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, utrzymywania stałego kontaktu i udzielania wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej Przedsiębiorcy, poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa, identyfikacja rynkowego potencjału klientów i jego rozwój, realizacja celów sprzedażowych, zapewnienia ciągłego szkolenia personelu sklepu, pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych, przygotowywanie raportów i analiz, rozwój kompetencji sprzedażowych, dbania o pozytywny wizerunek sieci sklepów ODIDO, pozyskiwanie klientów do sklepów Odido.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Wyzwania, które będziesz podejmować: Współpraca w branży, która jest Twoją pasją Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów Stałe poszerzanie wiedzy z...

  • Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o.