Specjalista ds. ofertowania

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0560
OBOWIĄZKI:
W/g zawodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo

Wymagania inne:

Opis stanowiska pracy;Przygotowywanie ofert dla zamówień publicznych i sektora prywatnego.Kalkulacja kosztów opracowania dokumentacji projektowej. Analiza rynku i konkurencjiPrzygotowywanie rekomendacji ceny dokumentacji projektowej.Przygotowywanie umów projektowych dla sektora prywatnego na podstawie istniejących wzorów firmowychWymagania; Znajomość procesu inwestycyjnego w przedsięwzięciu budowlanym. Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo. Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Znajomość prawa zamówień publicznych. Zdolności analityczne, zarządzanie informacją. Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność. Komunikatywność, pewność siebieBardzo dobra znajomość Excela.Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy, chęć doskonaleniaPracodawca oferuje: Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę Elastyczny czas pracy. Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.Możliwość awansu.Dużą samodzielność w działaniu .

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzianość. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz wykształcenie kierunkowe.

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana znajomość prac technicznych, mile widziane prawo jazdy kat. B.