Specjalista ds. obsługi klienta - język niemiecki

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: 7-6-41760

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur działu obsługi klienta, poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego zainteresowanych stanowiskiem:

Specjalisty ds. obsługi klienta

Zakres zadań:
  • dbanie o prawidłową realizację składanych zamówień,
  • kontakt z klientem zewnętrznym firmy (rynek niemieckojęzyczny),
  • aktywna współpraca z działem handlowym, magazynowym, finansowym oraz prawnym,
  • weryfikacja statusu płatności,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, tłumaczeń,
  • zarządzanie danymi w systemie IFS.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta, sprzedaży, będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne,
  • wielozadaniowość, zorientowanie na Klienta, proaktywność.
Informacje dodatkowe:
  • ciekawe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realna możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • dostęp do szkoleń merytorycznych oraz produktowych,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do posiłków).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nasi Kierowcy Transportu Międzynarodowego na co dzień: Pokonują stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia, Jeżdżą w obsadach podwójnych i pojedynczych,...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: VIVE Textile Recycling Sp. z o. o.

Zarządzanie Centrami Medycznymi w rejonie Kompleksowa opieka i nadzór nad Centrami Medycznymi w terenie w zakresie realizacji kontraktów B2B i umów z NFZ, procedur oraz jakości wykonywanych usług Rekrutacja, nadzór, wsparcie i motywowanie...

  • Firma: CORTEN MEDIC