Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie numer: 4203089, z dnia 2021-02-15

Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o.o.

Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. z o.o. należy do grupy Artmedik, która jest największą grupą medyczną w województwie świętokrzyskim. W swoich strukturach szpital posiada siedem oddziałów, poradnie, diagnostykę obrazową oraz stale się rozwija. Placówka oferuje zarówno usługii komercyjne, jak i w oparciu o kontrakt z NFZ.

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa
  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy dla pracowników
  • Obsługa umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych
  • Obsługa dokumentacji pracowniczej (umowy, porozumienia, zaświadczenia)
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby innych działów

Wymagania

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy w dziale kadr i płac
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń
  • Podstawowa wiedza oraz zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość funkcjonowania systemu kadrowo-płacowego
  • Dokładność i rzetelność
  • Chęć rozwoju w obszarze HR, Kadr i Płac

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

KONSERWACJA SPRZĘTU MECHANICZNEGO, ROBOTY KONSTRUKCYJNO-NAPRAWCZE, NAPRAWA I WYKONAWSTWO NARZĘDZI ORAZ OPRZYRZĄDOWANIA TECHNOLOGICZNEGO , WYKONAWSTWO I NAPRAWA WYROBÓW GALANTERII METALOWEJ, OBSŁUGA I NAPRAWA MASZYN, KONTROLA STANU TECHNICZNEGO...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zakres zadań: Bieżąca obsługa Klientów rynku niemieckiego Pozyskiwanie Klientów Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę Klienta z najwyższą jakością i starannością Sprzedaż i realizacja złożonych zamówień...

  • Firma: ZKMpro sp. z o. o.