Specjalista ds. gospodarki materiałowej/księgowy ds. obsługi finansowej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1085
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie gospodarki materiałowej oraz pełnej dokumentacji w tym zakresie, prowadzenie ksiąg inwentarzowych, wystawianie dowodów : PZ, WZ, Mm, OT, PT, księgowanie bieżących dochodów oraz wydatków i kosztów w układzie rodzajowym, sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym, dekretowanie dowodów księgowych, sporządzanie przelewów dotyczących zobowiązań SWK na podstawie sprawdzonych i zatwierdzonych dowodów źródłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Znajomość ustawy o rachunkowości finansów publicznych, znajomość zagadnień gospodarki materiałowej.Zakres obowiązków: prowadzenie gospodarki materiałowej oraz pełnej dokumentacji w tym zakresie, prowadzenie ksiąg inwentarzowych, wystawianie dowodów : PZ, WZ, Mm, OT, PT, księgowanie bieżących dochodów oraz wydatków i kosztów w układzie rodzajowym, sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym, dekretowanie dowodów księgowych, sporządzanie przelewów dotyczących zobowiązań SWK na podstawie sprawdzonych i zatwierdzonych dowodów źródłowych. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez ŚWK OHP w Kielcach- z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub (tylko obecna rekrutacja) na e-mail: swietokrzyska@ohp.pl do 22.04.2021.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 830 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Coś o Tobie: poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu jesteś gotowy do zmiany w systemie zmianowym sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów Twoja motywacja wykracza poza...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki...

  • Firma: Emtor Spółka z o.o.