Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0378
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Zakres obowiązków: przyjęcia dostaw do magazynów oraz kontrola jakości dostarczanych podzespołów, obsługa zwrotów i reklamacji dostaw, wydawanie materiałów z magazynów, obsługa dokumentów magazynowych, dbałość o powierzony towar, oraz miejsce składowania, wykonywanie inwentaryzacji zgodnie z przyjętym harmonogramem.Wymagania: ugruntowana wiedza techniczna z zakresu motoryzacji, doskonała organizacja pracy, praktyczna znajomość obsługi komputera i programów użytkowych, czynne prawo jazdy kategorii B.Prosimy o adnotację w CV: wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. tzw. RODO.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

PRACE pomocnicze związane z procesem drukowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie -...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Staż w Biurze Rachunkowym Sabina Andrejas Program stażu do zapoznania w pokoju 37. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Podstawowa wiedza z zakresu księgowości. Staż w ramach projektu PO WER, w...