Specjalista ds. Finansowych (m / k)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Małogoszcz

Zadania

  • prowadzenie rozliczeń umów z Partnerami firmy przy realizacji danego kontraktu
  • tworzenie zestawień "miało być - jest" w zakresie finansowym
  • przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej związanej z konkretnymi zakresami robót
  • tworzenie zestawień umów oraz analiza zapisów umownych z Partnerami
  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym (finanse, ekonomia, rachunkowość itp.)
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji finansowej dla dowolnego typu organizacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku pracy i w biurze budowy
  • dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań
  • otwartość na ewentualną pracę w delegacji na terenie Polski