Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/0718
OBOWIĄZKI:
Realizacja planów sprzedaży, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie umów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: uczciwość

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 700 - 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty pracy

Naprawa urządzeń pralniczychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczneWymagania dodatkowe:Uprawnienia: podstawowa umiejętność obsługi urządzeń pralniczych

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Administrowanie Centrum MedycznegoZarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek w Centrum Medycznym (w tym rekrutacja, motywowanie, budowa i rozwój zespołu)Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: CORTEN MEDIC