Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Sekretarka
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/22/0835
OBOWIĄZKI:
Sekretarka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: ekonomiczne

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca w siedzibie urzędu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko pracy usytuowane na II piętrze budynku, oświetlenie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

Pomoc w montowaniu mebli. Wymagania konieczne: Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach