Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Grzymałków
Numer: StPr/24/1120
OBOWIĄZKI:
Roboty ogólnobudowlane, pracy pomocnicze przy budowie, zgodnie z przewidywanym okresem obowiázków dla owego stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grzymałków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli:...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Budimex SA

Zadania: Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych NN i SN Budowa i modernizacja EOR Budowa i modernizacja oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych...