Referent ds. księgowości

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0517
OBOWIĄZKI:
Staż w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w KielcachProgram stażu do zapoznania w pokoju nr 42.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana w MUP Kielce z ustalonym Indywidualnym Planem Działania.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

ul. Wapiennikowa 14 Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.