Psycholog przedszkolny

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/3158
OBOWIĄZKI:
Opieka psychologiczna nad dziećmi oraz współpraca z rodzicami tych dzieci często w języku ukraińskim lub rosyjskim.Umiejętności: komunikacja,łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi w wieku przedszkolnym, doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane.Inne: ukończenie studiów wyższych kierunkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Miejsce pracy: Gdańsk WYMAGANIA: wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia,lub pokrewne) mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej, budowlanej lub nieruchomościowej bardzo dobra znajomość MSR/MSSF...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: MAWO INVEST sp. z o.o.

Miejsce pracy: Gdańsk Zakres obowiązków Koordynacja oraz nadzór nad realizacją całych procesów inwestycyjnych Zarządzanie budową wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczych Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót...