Przewodnik po jaskini raj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Chęciny
Numer: StPr/22/0633
OBOWIĄZKI:
Oprowadzanie grup turystycznych po Jaskini Raj.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: asertywność
Uprawnienia: dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

[Inne] : Każdy z kandydatów musi przejść pozytywnie przez wewnętrzny egzamin kompetencji z zakresu niezbędnej wiedzy (podstawy geologii i krasu, ogólne wiadomości o jaskini Raj).Chętnym podjęcia zatrudnienia udostępniamy opracowanie zawierające podstawowy zakres wiedzy.

Miejsce pracy:

Chęciny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny pracy wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w...