Przedstawiciel Handlowy

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny do Działu Handlowego na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska:
  • Badanie rynku i tworzenie baz potencjalnych klientów
  • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów i ich potrzeb oraz umówienia spotkań handlowych
  • Wyjazdy do klientów na powierzonym terenie (spotkania z potencjalnymi klientami oraz spotkania z klientami z portfolio)
  • Negocjacje handlowe
  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych
  • Opieka nad pozyskanymi Klientami i rozwój portfolio
  • Administracja procesem nawiązania współpracy i innymi procesami dotyczącymi klientów
  • Raportowanie
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi z branży transport/logistyka/spedycja
  • Bardzo dobre zdolności sprzedażowe, umiejętność poszukiwania klientów i budowania relacji
  • Nastawienie na cel i wynik sprzedażowy
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach firmy
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwość