Przedstawiciel handlowy oze

Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce
Miejsce pracy: Kielce
Numer: 91/10/2022
OBOWIĄZKI:
poizyskiwanie klientów indywidualnych i bizesowych oraz sprzedaż usłu OZE
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Warunki pracy Praca w siedzibie Urzędu oraz w terenie,budynek A, II piętro, praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, kontakty z: jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami i stowarzyszeniami, firmami wydawniczymi i...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

TECHNIK ADMINISTRACJI Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: kontakt email; kowalska.ag@powiat.kielce.pl

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach