Projektant Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Kielce
Obowiązki:
  • Wykonywanie Projektów Budowlanych i Wykonawczych,
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych obiektów budowlanych,
  • Współpraca z projektantami innych branż,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych,
  • Dobra znajomość programów: MS Office, AutoCad oraz programów obliczeniowych,
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania BIM – Revit, Tekla, Trimble itp.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę lub w ramach innej umowy dopasowanej do oczekiwań kandydata,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Dostęp do najnowszych narzędzi projektowych,
  • Pracę nad różnorodnymi projektami,
  • Pełne wsparcie zespołu wykwalifikowanych inżynierów.

Obsługa klienta, obsługa zamówień i dostaw, sprzedaż towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych oraz terminali płatniczych Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Daleszyce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Sprzątanie pokoju hotelowego pod nieobecność gości oraz pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, sprzątanie i dezynfekowanie łazienek, zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników. Wymagania inne:

  • Miejsce pracy: Małogoszcz
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie