Praktykantka / Praktykant​ w oddziale korporacyjnym

Praktykantka / Praktykant​ w oddziale korporacyjnym w Kielcach

lokalizacja i tryb pracy: pracujemy stacjonarnie w biurze w Kielcach

forma zatrudnienia: umowę o pracę

wymiar pracy:​ 20h/tyg przez 12 miesięcy​, z wynagrodzeniem 2121 zł brutto/msc

zespół / dział​: oddział korporacyjny i zespół analityków kredytowych

Opis stanowiska
  • wsparcie doradców oraz analityków klienta w zadaniach związanych z obsługą klientów korporacyjnych
  • wprowadzania danych finansowych do systemów bankowych i zbieranie danych do monitoringów kredytowych
  • zadania związane z otwieraniem rachunku bankowego - weryfikacja dokumentów legalizacyjnych oraz bankowych, także w zakresie zgodności z regulacjami compliance
  • zadania związane z wyceną zabezpieczeń
  • przygotowywanie modyfikacji uprawnień do rachunków bankowych
  • udzielanie klientowi podstawowych informacji nt. oferty produktów bankowości transakcyjnej
  • przygotowywanie i wydawanie klientom i upoważnionym urzędom opinii, zaświadczeń, etc.
  • wsparcie administracyjne pracy oddziału, zarządzanie obiegiem dokumentów, opisywanie faktur

dzięki tym praktykom zdobędziesz wiedzę z zakresu:

  • współpracy ze specjalistami w dziedzinie obsługi przedsiębiorstw
  • struktury banku, systemów bankowych, compliance, ryzyka kredytowego, produktów banku dla klientów segmentu korporacyjnego
  • wstępnej interpretacji sprawozdań finansowych
  • prowadzenia negocjacji jak również analitycznego myślenia
  • działań administracyjno-biurowych
Wymagania
  • masz status studenta/ki lub absolwenta/ki, preferowanych kierunków: ekonomia, bankowość, finanse, analiza przedsiębiorstw
  • posiadasz podstawową wiedzę ekonomiczno-społeczna
  • dobrze znasz pakiet MS Office
  • dobrze znasz język angielski, min. B2
  • masz umiejętność analitycznego myślenia
  • jesteś otwarty/a na pracę w zespole
  • wyróżnia Cię odpowiedzialność i dokładność
  • masz chęć do nauki i pogłębiania swojej wiedzy

Prace związane z ocieplaniem budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: umiejętności...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Fryzjer Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Szczegóły:

  • Miejsce pracy: Morawica
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach