Pracownik przy produkcji płyt i sklejek

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:
prace okołoprodukcyjne,okołomagazynowe, porządkowe, kompletowanie wysyłek towarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

gotowość podjęcia pracy w godzinach późnych nocnych oraz możliwość zakończenia pracy w godzinach wczesnych porannych nienormowanych

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

KONSERWACJA SPRZĘTU MECHANICZNEGO, ROBOTY KONSTRUKCYJNO-NAPRAWCZE, NAPRAWA I WYKONAWSTWO NARZĘDZI ORAZ OPRZYRZĄDOWANIA TECHNOLOGICZNEGO , WYKONAWSTWO I NAPRAWA WYROBÓW GALANTERII METALOWEJ, OBSŁUGA I NAPRAWA MASZYN, KONTROLA STANU TECHNICZNEGO...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zakres zadań: Bieżąca obsługa Klientów rynku niemieckiego Pozyskiwanie Klientów Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę Klienta z najwyższą jakością i starannością Sprzedaż i realizacja złożonych zamówień...

  • Firma: ZKMpro sp. z o. o.