Pracownik pomocniczy przy produkcji w piekarni

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy pracowników do piekarni w Kielcach (Malików) do wykonywania czynności pomocniczych na produkcji.

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: PP/KIEL/1221
Obowiązki:
  • formowania kształtów pieczywa np. zawijanie ciabatty,
  • odbieranie blach z linii produkcyjnej,
  • jeżdżenie wózkami z pieczywem,
  • zliczanie i pakowanie produktów.
Wymagania:
  • chęć do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14-22),
  • posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • pracę na umowę-zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • stawkę 21 zł/h brutto oraz 30 zł/h brutto w niedzielę,
  • dodatek za 100% frekwencję wysokości 300 zł brutto/miesiąc,
  • tygodniowy okres wdrożenia wraz z asystą doświadczonego pracownika.

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, uprawnienia na wózek widłowy.Zakres obowiązków: obsługa placu z materiałami budowlanymi.

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

osoba z kilkuletnim doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku mile widziany język: angielski, niemiecki, polski, holenderski lub hiszpański techniczne wykształcenie gotowość do wyjazdu do pracy do Holandii gotowość do pracy w systemie...

  • Firma: BAS Holding