Pracownik biurowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/22/1871
OBOWIĄZKI:
Staż w firmie DOMAT CONSULTING Sp zo. o. Program stażu do zapoznania w pokoju 48
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: administracja/ekonomia
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat, które na dzień przystąpienia do projektu nie ukończyły 30 r. ż, z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Srzedaż, wymiana towaru, porządki na sklepie, prezentacja towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

w/g potrzeb Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Zakres czynności; obsługa organizacyjna i administracyjna kancelarii.Oferta pracy skierowana jest do osób...

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach