Pozostali formowacze wyrobów szklanych, krajacze i szlifierze szkła

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1709
OBOWIĄZKI:
Czynści przy krojeniu i szlifowaniu szkła
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na produkcji
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

realizacja założonych celów i projektów sprzedażowych, kreowanie potrzeb klienta w zakresie innowacyjnych rozwiązań ICT praca nad poprawą wskaźników finansowych i biznesowych budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Orange Polska S.A.

Twoje zadania: telefoniczna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy wprowadzanie danych do systemu utrzymywanie dobrych relacji z klientami Oczekujemy od Ciebie: wykształcenia min. Średniego komunikatywności i zaangażowania łatwości w...

  • Firma: Telbridge Sp. z o.o.