Pomocnik kuchenny

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/0713
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie w odpowiedni sposób składników , które będą kucharzowi wietnamskiemu potrzebne. Może to obejmować między innymi rozbiór mięsa albo obieranie, krojenie, siekanie i szatkowanie owoców i warzyw. Do jego zadań może też należeć porcjowanie i dekorowanie potraw. Na pomocniku będzie też spoczywać zabezpieczanie potraw, półproduktów i surowców przed zepsuciem się.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: wietnamski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : nie wymagamy doświadczenia ani kursu tylko oczekujemy komunikatywnej znajomości jęz.wietnamskiego , gdyż firma oferuje szkolenie stanowiskowe w pomocy w kuchni wietnamskiej , które prowadzą kucharze wietnamscy , którzy porozumiewają się głównie w jęz.wietnamskim . Nie oczekujemy certyfikatu z języka tylko komunikatywnej znajomości , tak , żeby nowa osoba porozumiała się z innymi pracownikami

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach