Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym ( 31 op)

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0054
OBOWIĄZKI:

• przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; • wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; • ręczne sortowanie produktów lub komponentów; • przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; • przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; • ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych; • mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; • ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków; • czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji; • przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Nationale-Nederlanden

Nasza placówka poszukuje psychologa do pracy z dziećmi oraz młodzieżą. W zakresie obowiązków będzie: Diagnoza standaryzowanymi narzędziami, Prowadzenie terapii psychologicznej, Prowadzenie zajęć wspomagających rozwój dzieci,...

  • Firma: Gama System Polska Sp. z o.o.