Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/22/0844
OBOWIĄZKI:

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU/ KLUBIE DZIECIĘCYM

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Staż w firmie RS ACTIV Program stazu do zapoznania w pokoju 48 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: biegła umiejętność obsługi komputer [Windows] Wymagania inne: Staż w ramach projektu PO WER, w...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Bilcza
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Staż w firmie KAJOTProgram stazu do zapoznania w pokoju 42 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat,...

  • Miejsce pracy: Kielce