Opiekunka środowiskowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Mniów
Numer: StPr/21/1260
OBOWIĄZKI:

Pielęgnacja osób starszych, niepełnosprawnych, utrzymanie porządku w ich mieszkaniach, robienie zakupów i przygotowywanie posiłków.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum Zakres obowiązków: wsparcie nauczyciela w prowadzeniu terapeutycznych zajęć grupowych dla jednego z uczniów wsparcie dziecka w trakcie zajęć grupowych realizacja indywidualnych celów dziecka przygotowywanie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: International Trilingual School of Warsaw

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w połowie specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Twoje zadania: opieka nad Pacjentem dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

  • Firma: Medicover Sp. z o.o.