Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0739
OBOWIĄZKI:

Obsługa linii produkcyjnej, odbieranie towaru z linii produkcyjnej, sortowanie towaru, kontrola jakości towaru, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

praca w/g zleceń 35 h tygodniowo, dyspozycyjność w godzinach 5-17/10-20 oraz weekendy, dobry stan zdrowia, wymagany 1 m-c doświadczenia na tym stanowisku w ostatnim roku, chęć do pracy, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

przygotowywanie materiałów promocyjnych tworzenie layoutów graficznych (ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, inne materiały graficzne i gadżety) przygotowywanie plików do druku czynny udział w pracach kreatywnych i koncepcyjnych...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: PLODOWSKI.pl

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą...

  • Firma: Nationale-Nederlanden