Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2492
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn, kontrola bieżącej produkcji, kontrola jakości wyrobu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

[Inne] : praca wg zleceń 160h miesięcznie, wymagana pełna dyspozycyjność, mile widziany dobry stan zdrowia, mile widziane doświadczenie 2 miesiące na tym stanowisku w ostatnim roku.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Obsługa maszyn, kontrola bieżącej produkcji, kontrola jakości wyrobu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: zaangażowanie Uprawnienia: samodzielność Uprawnienia: chęć...