Operator sortowni

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Promnik
Numer: StPr/21/1239
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Chęć do pracy.

Miejsce pracy:

Promnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Twoja praca polegać będzie na:• Bieżącej administracji Salonikiem Prasowym zgodnie z naszymi standardami.• Zapewnieniu wysokiej jakości obsługi naszych klientów.• Prowadzeniu sprzedaży towarów i usług dostępnych w ofercie...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g potrzeb Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów.Dobra znajomość języka angielskiego.Znajomość oprogramowania biurowego - MS Office, Subiekt...