Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
Numer: StPr/21/2090
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z folii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książęczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Masłów Pierwszy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

osoba z kilkuletnim doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku mile widziany język: angielski, niemiecki, polski, holenderski lub hiszpański techniczne wykształcenie gotowość do wyjazdu do pracy do Holandii gotowość do pracy w systemie...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: BAS Holding

Udokumentowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej; Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Potrafisz pracować z komputerem; Komunikatywność ; wymagana jest znajomość języka Angielskiego...