Operator maszyn czyszczących

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0548
OBOWIĄZKI:
Staż w FUH "WIELOZADANIOWI". Program stażu do zapoznania w pokoju nr 47.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu RPO WŚ. Uczestnikiem projektu może być osoba spełniająca łącznie następujące warunki:1.powyżej 29 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 30 rok życia), 2.znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy: - osoby po 50 roku życia (to osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 50 lat),- kobiety,- osoby z niepełnosprawnościami (osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności),- osoby długotrwale bezrobotne (osoba bezrobotna zarejestrowana nieprzerwanie przez okres ponad 12 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu),- osoby z niskimi kwalifikacjami (do średniego włącznie)

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

załadunek odpadów w workach i pojemnikach na samochód, rozdawanie worków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Nowiny
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych (LAN, SWIN,KD,CCTV, SAP) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektromonter instalacji Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia:...

  • Miejsce pracy: Masłów Pierwszy