Monter - spawacz

Posiadasz doświadczenie jako ślusarz- monter- spawacz MIG/ MAG? Aplikuj do Nas! Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy  pracę w stabilnej firmie, atrakcyjnie wynagrodzenie,  pracę w systemie 1 zmianowym!

Miejsce pracy: Kielce
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  5000-7000 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca na 1 zmianę w godzinach 6-14
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.
zadania
  • wykonywanie operacji spawania metodą mig/mag
  • prace monterskie i ślusarskie
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
oczekujemy
  • znajomości rysunku technicznego
  • kwalifikacji spawalniczych MIG/MAG
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Obsługa klienta, obsługa zamówień i dostaw, sprzedaż towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych oraz terminali płatniczych Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Daleszyce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Sprzątanie pokoju hotelowego pod nieobecność gości oraz pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, sprzątanie i dezynfekowanie łazienek, zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników. Wymagania inne:

Szczegóły:

  • Miejsce pracy: Małogoszcz
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie