Monter /pomocnik montera klimatyzacji i wentylacji

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Korczyn
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, wykonywanie przeglądów okresowych oraz usuwanie awarii urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w kierowaniu zespołem
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok

Miejsce pracy:

Korczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Realizacja sprzedaży, Utrzymywanie standardu ekspozycji, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi. Od kandydatów oczekujemy: Bardzo dobrych...