Monter mebli

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1090
OBOWIĄZKI:
Montowanie mebli, roznoszenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Zakres obowiązków: montowanie mebli, roznoszenie ( miejsce pracy Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach, ul. Zgoda 31), praca od zaraz do 01.05.2021

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Coś o Tobie: poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu jesteś gotowy do zmiany w systemie zmianowym sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów Twoja motywacja wykracza poza...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki...

  • Firma: Emtor Spółka z o.o.