Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Korczyn
Numer: StPr/21/0015
OBOWIĄZKI:
- montaż i uruchamianie instalacji c.o , ogrzewania podłogowego wodnego, grzejnikowego na systemach: miedź, PP, PEX i inne- podłączanie urządzeń grzewczych do instalacji c.o- montaż i uruchamianie pomp ciepła
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok
Uprawnienia: Umiejętność lutowania twardego.
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dodatkowym atutem będą uprawnienia F-GAZ, lub doświadczenie z montażem pomp ciepła

Miejsce pracy:

Korczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, RMK, listy płac, PK, Wyciągi Bankowe, Amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne Uzgadnianie kont, wyjaśnianie niezgodności, kontakt z klientem Zamykanie miesięcy, roku Sporządzanie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: DAMAL Sp. z o.o.

Function description Project-engineer responsible for projects within our divisions W&C (Waste and Cleaning). You will be responsible for the start-up and follow-up of newly sold projects which will include the engineering and construction of vacuum...

  • Firma: STOKOTA sp. z o.o.