Młodszy sprzedawca /kasjer

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0534
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: pracownicza książeczka zdrowia

Wymagania inne:

Zakres obowiązków: wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta, dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży, dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie.Wymagania: znajomości podstawowych zasad obsługi klienta, energicznej i przyjaznej osobowości, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków, umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 170 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Nationale-Nederlanden

Nasza placówka poszukuje psychologa do pracy z dziećmi oraz młodzieżą. W zakresie obowiązków będzie: Diagnoza standaryzowanymi narzędziami, Prowadzenie terapii psychologicznej, Prowadzenie zajęć wspomagających rozwój dzieci,...

  • Firma: Gama System Polska Sp. z o.o.