Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Magazynier
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1723
OBOWIĄZKI:
Prace związane z obsługą magazynu, załadunek i rozładunek towarów, sprzątanie magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Do Twoich głównych zadań będzie należało: zapewnienie funkcjonowania stoiska zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi zarządzanie procesem sprzedaży, dbałość o ekspozycję, jakość i dostępność towaru profesjonalna obsługa i...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Zadania: kontakt telefoniczny z Klientem sieci telekomunikacyjnej, budowanie długofalowych relacji z Klientami. Wymagania: rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: CCIG Group Sp. z o.o.