Magazynier

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Magazynier
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0785
OBOWIĄZKI:
praca na magazynie, załadunek i rozładunek towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA ZAPEWNIA PRACODAWCA W PRZYPADKU ICH BRAKU. (praca na magazynie, załadunek i rozładunek towarów)

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Obsługa klienta, obsługa zamówień i dostaw, sprzedaż towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych oraz terminali płatniczych Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Daleszyce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Sprzątanie pokoju hotelowego pod nieobecność gości oraz pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, sprzątanie i dezynfekowanie łazienek, zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników. Wymagania inne:

Szczegóły:

  • Miejsce pracy: Małogoszcz
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie