Magazynier /zaopatrzeniowiec/

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0331
OBOWIĄZKI:
w/g potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Zakres obowiązków: Zapewnienie, w ramach swoich kompetencji, ciągłość i terminowość dostaw surowców i materiałów produkcyjnych.Bieżąca kontrola zgodności ewidencyjnego stanu magazynowego ze stanem rzeczywistym na wszystkich magazynach. Przyjmowanie na magazyn półfabrykatów i wyrobów gotowych po wcześniejszej kontroli i klasyfikacji pod względem jakościowym.Przygotowywanie i wydawanie zmianowym materiałów, towarów i komponentów do produkcji.Wprowadzanie do programu Subiekt na stan magazynu wyrobów gotowych dokumentem PW, wszystkich wyprodukowanych elementów, półfabrykatów i wyrobów niekompletnych.Obsługa reklamacji w zakresie objętym procedurą reklamacyjną.Sporządzanie sprawozdań, raportów, analiz wymaganych stosownymi przepisami. Wymagania: Znajomość obsługi komputera.Doświadczenie w na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. BMile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe.Osoby zainteresowane proszone są o przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym IP/2020 z dopiskiem Magazynier - zaopatrzeniowiec Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delfin Sp. z o.o. z siedziba w Kielcach moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, RMK, listy płac, PK, Wyciągi Bankowe, Amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne Uzgadnianie kont, wyjaśnianie niezgodności, kontakt z klientem Zamykanie miesięcy, roku Sporządzanie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: DAMAL Sp. z o.o.

Function description Project-engineer responsible for projects within our divisions W&C (Waste and Cleaning). You will be responsible for the start-up and follow-up of newly sold projects which will include the engineering and construction of vacuum...

  • Firma: STOKOTA sp. z o.o.