Magazynier - operator wózka widłowego

Dla naszego klienta - stabilnej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika magazynowego z ważnymi uprawnieniami UDT na wózek widłowy. Jeśli pracowałeś już na tym stanowisku, to praca właśnie dla Ciebie!
Miejsce pracy: Nowiny
oferujemy
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności  od 27,70 zł/h brutto + dodatki do godzin nocnych
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia
  • pracę na terenie Nowin
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na trzy zmiany (6-14-22)
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.
zadania
  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • załadunek / rozładunek towaru
  • inne prace magazynowe
oczekujemy
  • ważnych uprawnień UDT na wózek widłowy (nie masz uprawnień, ale posiadasz spore doświadczenie na magazynie? Aplikuj!)
  • otwartości na pracę w systemie trzyzmianowym
  • własnego dojazdu do Nowin

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji certyfikat uprawniający do wykonywania USG (w przypadku innych specjalizacji niż Radiologia) prawo wykonywania zawodu...