Magazynier - Mechanik

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 latjest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polski, Rumunii i Algierii.
W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Do naszego działu CAT RENTAL STORE poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy miesięczny i kwartalny oraz premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
Zakres obowiązków:
  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu ogólnobudowlanego oraz weryfikacja jego stanu
  • Obsługa klienta – doradztwo techniczne dot. wynajmowanego sprzętu
  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych i koordynowanie zewnętrznych serwisów
  • Zapewnienie jak najlepszej jakości napraw serwisowych sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu oraz naprawy sprzętu
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia SEP – mile widziane
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes. Szukamy do stałej współpracy doświadczonych specjalistów – Senior Developer, którzy wprowadzą...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Integra Software Sp. z o.o.

Prace biurowe, wykonywanie czynności księgowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach